PŁYWANIE- MOJA PASJA

Dziś mamy dla Was kolejną relację z zajęć „PŁYWANIE- MOJA PASJA”. We wtorki i czwartki grupa II z trenerem Piotrem pracują nad techniką kraula. Głównym zadaniem na tym etapie jest nauka wdechu do wody, pracy nóg i ramion, koordynacji, prawidłowego rolingu oraz precyzji wykonywanych ruchów.

Julia i Ola potrafią już przepłynąć 25 m bez zatrzymania, poprawiamy teraz koordynację oddechu z kończynami górnymi Bartosz, Miłosz, Natan i Jakub przepływają całą długość basenu w pełnej koordynacji kraula dlatego skupiamy się na wzmocnieniu pracy nóg. Mikołaj i Igor próbują swoich sił w grupie wyczynowej sekcji pływania sportowego, po tym jak opanowali bezbłędne wykorzystanie rolingu i skutecznej pracy ramion w części podwodnej stylu dowolnego. My trenerzy UKS-u HETMAN jesteśmy z Was bardzo dumni! Na każdych zajęciach robicie ogromne postępy. BRAWO 🙂