ZIMOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO

Zawody stanowiły dla naszych pływaków kolejny, udany sprawdzian formy przed zbliżającymi się najważniejszymi imprezami rangi mistrzowskiej. 

Wśród dziewcząt utrzymująca się w wysokiej formie Klaudia STRACH, wygrała rywalizację w swojej serii biegu na 50m stylem motylkowym co zaowocowało nowym rekordem życiowym i stanowiło ucztę dla oczu. 7 miejsce w tej samej konkurencji zajęła nasza utalentowana zawodniczka Aleksandra JURYŚ, poprawiając tym samym swój rekord życiowy.

W kategorii 13lat triumfowała Kornelia KRUK, która na dystansie 200m stylem grzbietowym, poprawiła swój rekord życiowy aż o 19 sekund i tym samym wywalczyła 3 miejsce na podium.

W kategorii dziewcząt 12 letnich bardzo dobrze spisała się Wiktoria DZIADURA, która po wymuszonych przerwach wraca do pełni formy i bije swoje rekordy życiowe w konkurencjach stylu klasycznego i zmiennego.

Wśród chłopców w najstarszej, mocno obsadzonej kategorii 15 lat i starsi świetnie prezentował się Michał MYSZKOWSKI, który, podczas tych zawodów poprawiał swoje rekordy życiowe we wszystkich podejmowanych konkurencjach co napawa optymizmem w kontekście zbliżającej się walki o medale w Letnich Mistrzostwach Podkarpacia.

W opisywanych zawodach wzięło udział blisko 200 zawodników, dzięki czemu zawody wzniosły się na bardzo wysoki poziom sportowy.

GRATULUJEMY wszystkim nowych rekordów życiowych!! Przed nami kolejny cel – Letnie Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego.

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA PIĘKNE, KLUBOWE MASECZKI WYKONANE PRZEZ PANIĄ KATARZYNĘ JURYŚ, KTÓRE W DUŻEJ MIERZE PODNIOSŁY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA 🙂